02. 07. pondělí / pazartesi

19:00 – Gruzie

Nedim Gürsel: Dobyvatel z Paříže

20:30 – Česko

Ivana Dobrakovová: Téma, autor, Toxo


03. 07. úterý / salı

19:00 – Turecko

Ayfer Tunç: Satira tisíce a jedné noci

20:30 – Česko

Hana Roguljič: Barnevern se dívá


04. 07. středa / çarşamba

19:00 – Turecko

Gonca Özmen: POESIE

20:30 – Česko

Marek Švehla: … že se nebál


05. 07. čtvrtek / perşembe

19:00 – Turecko

Gökçenur Çenge: Všechna ta slova na zádech

20:30 – Česko

Karel Zlín:


06. 07. pátek / cuma

19:00 – Turecko

Gaye Boralioğlu: Na bazaru

20:30 – Česko

Michal Viewegh: Manžel, bůh a žena


07. 07. sobota / cumartesi

19:00 – Turecko

Murat Uyurkulak: Zlost a Žár

20:30 – Česko

Alena Mornštajnová: Znám přibližně směr…


08. 07. neděle / pazar

19:00 – Turecko

Aslı Perker: Delikatesy

20:30 – Česko

Jiří Kratochvil: Potměšilý bakšiš


09. 07. pondělí / pazartesi

19:00 – Turecko

Haydar Ergülen: Gazel sem, gazel tam

20:30 – Polsko

Zbigniew Machej:



11. 07. středa / çarşamba

19:00 – Turecko

Oya Baydar: Klasika

20:30 – Polsko

Katarzyna Boni:


12. 07. čtvrtek / perşembe

19:00 – Turecko

Ayşegül Çelik: Snyomořinapevniněbeztebe

20:30 – Česko

Petra Soukupová: Na poli vztahů



14. 07. sobota / cumartesi

19:00 – Turecko

Saygın Ersin: Absolutní chuť

20:30 – Česko

Adam Borzič: Linie a počasí


15. 07. neděle / pazar

19:00 – Turecko

Necla Kelek: Miluji svůj nos

20:30 – Polsko

Paweł Sołtys:


16. 07. pondělí / pazartesi

19:00 – Turecko

Murat Özyaşar: Žlutý chechot

20:30 – Česko

Petra Dvořáková: Hrát dál


17. 07. úterý / salı

19:00 – Gruzie

Murathan Mungan: Virtuos slova

20:30 – Česko

David Zábranský: Před Alpami, za Alpami…


18. 07. středa / çarşamba

19:00 – Turecko

Haydar Karataş: Zaza

20:30 – Česko

Ondřej Macl: Miluje & exhibuje


19. 07. čtvrtek / perşembe

19:00 – Turecko

Özgür Mumcu: Stroj na mír

20:30 – Ukrajina

Dmytro Lazutkin:


20. 07. pátek / cuma

19:00 – Turecko

Pelin Özer: Haiku a další neřesti

20:30 – Ukrajina

Victoria Amelina:


21. 07. sobota / cumartesi

19:00 – Turecko

Behçet Çelik: Umění povídky

20:30 – Polsko

Jerzy Kronhold:


22. 07. neděle / pazar

19:00 – Turecko

Faruk Duman: Noční hudba pro psy

20:30 – Česko

Vratislav Maňák: … aby dýchaly


23. 07. pondělí / pazartesi

19:00 – Turecko

Sema Kaygusuz: Modlitby spadlé na zem

20:30 – Slovensko

Dušan Vicen: Očividně inteligentní spisovatel


24. 07. úterý / salı

19:00 – Turecko

Bora Abdo:

20:30 – Slovensko

Etela Farkašová: Scénář cesty a teorie reprodukce


25. 07. středa / çarşamba

19:00 – Turecko

Lale Müldür: Orientální lyrika

20:30 – Česko

Vít Kremlička: Marimbo & medy


26. 07. čtvrtek / perşembe

19:00 – Turecko

İskender Pala: Kníže dívánské poezie

20:30 – Česko

Stanislav Biler: Máme naději


27. 07. pátek / cuma

19:00 – Turecko

Hatice Meryem: Manžel jako moucha

20:30 – Česko

Josef Pánek: Potřeba vyznat se


28. 07. sobota / cumartesi

19:00 – Gruzie

Şebnem İşigüzel: Talentovaná, neohrožená

20:30 – Slovensko

Jakub Juhás: Čaro na Jasenině


29. 07. neděle / pazar

19:00 – Turecko

Yadé Kara: Selam

20:30 – Ukrajina

Ostap Drozdoff:


30. 07. pondělí / pazartesi

19:00 – Gruzie

Tarık Tufan: Kde nejsme doma

20:30 – Česko

Martin C. Putna: Vždycky v menšině


31. 07. úterý / salı

20:30 – Česko

Eva Turnová & Jiří H. Krchovský: Hřbitovní kvítí

Aktuality

Pozor, pozor, hlášení