01. 07. pondělí / 星期一

19.00 – Česko

Alena Machoninová: Hella a život po životě

20.30 – Taiwan

Li Ang


02. 07. úterý / 星期二

19.00 – Taiwan

Syaman Rapongan

20.30 – Česko

Iva Hadj Moussa: Škraloup predátora


03. 07. středa / 星期三

19.00 – Taiwan

Chen Xue

20.30 – Slovensko

Ivana Dobrakovová: Odpovědnost pod sluncem


04. 07. čtvrtek / 星期四

19.00 – Taiwan

Liglav Awu

20.30 – Česko

Martin Švanda: Láska a úzkost všelidská


05. 07. pátek / 星期五

19.00 – Taiwan

Ang Min-de

20.30 – Česko

Josef Zajíček: MAČ mu stačí!


06. 07. sobota / 星期六

19.00 – Taiwan

Liao Hongji

20.30 – Česko

Zbyněk Fišer: Pravdivý, šílený a uchvacující


07. 07. neděle / 星期日

19.00 – Taiwan

Yang Shuang-zi

20.30 – Česko/Ukrajina

Iryna Zahladko: To úplně stačí


08. 07. pondělí / 星期一

19.00 – Taiwan

Salizan Takisvilainan

20.30 – Česko

Marek Torčík: Gay, poměry, Přerov


09. 07. úterý / 星期二

19.00 – Taiwan

Hung Hung

20.30 – Česko

Elsa Aids: Čas pokročil…


10. 07. středa / 星期三

19.00 – Taiwan

Chung Wen-Yin

20.30 – Česko

Pavel Kolmačka: Vážné a jiné věci


11. 07. čtvrtek / 星期四

19.00 – Taiwan

Xiang Yang

19.00 – Česko

Martin Fahrner: Děti & štěstí


12. 07. pátek / 星期五

19.00 – Taiwan

Lo Chih Cheng

20.30 – Česko

Lukáš Zádrapa: Pocity, nálada, prostředí


13. 07. sobota / 星期六

19.00 – Taiwan

Chen-Fu

20.30 – Česko

Kauer, Kramár, Pecenová, Peklo, Zářecký: Bez požehnání úřadů


14. 07. neděle / 星期日

19.00 – Taiwan

Chang Chuan-Fen

20.30 – Česko

Petr Šesták: Chodí a sleduje


15. 07. pondělí / 星期一

19.00 – Taiwan

Tong Hung Lee

20.30 – Polsko

Zofia Bałdyga: Čím to je?


16. 07. úterý / 星期二

19.00 – Taiwan

Luo Renling

20.30 – Slovensko

Juliana Sokolová: Sústredené bádanie


17. 07. středa / 星期三

19.00 – Taiwan

Wu Ming-Yi

20.30 – Česko

Pavel Tomeš: … i něco vážně!


18. 07. čtvrtek / 星期四

19.00 – Taiwan

Kevin Chen

20.30 – Česko

Michal Ajvaz: Města, logos, pasáže


19. 07. pátek / 星期五

19.00 – Taiwan

Tong Wei-Ger

20.30 – Česko

Ivan Motýl & Elli Tiliu Motýlová: Briketa, šnyt, troska, kostra


20. 07. sobota / 星期六

19.00 – Taiwan

Lien Ming-Wei

20.30 – Česko

Jan Němec: Klíčové, intenzivní – majstrštyk!


21. 07. neděle / 星期日

19.00 – Česko

Huang Chong-kai

20.30 – Česko

Svatava Antošová: Ta, která sází oheň…


22. 07. pondělí / 星期一

19.00 – Taiwan

Kao Yi-Feng

20.30 – Česko

Tereza Semotamová: Živé, naléhavé, radikální!


23. 07. úterý / 星期二

19.00 – Taiwan

Tsao Yu-Po

20.30 – Česko

Krystyník, Kašpar, Massalema, Wawracz: Cepy na scéně


24. 07. středa / 星期三

19.00 – Taiwan

Su Weizhen

20.30 – Česko

Petr Hruška a Yvetta Ellerová: Dál netřeba nic dodávat


25. 07. čtvrtek / 星期四

19.00 – Taiwan

Kaori Lai

21.30 – Česko

Jonáš Hájek: Co je vám vlastní


26. 07. pátek / 星期五

19.00 – Taiwan

Ping Lu

20.30 – Česko

Dita Táborská: Vygumoval sám sebe


27. 07. sobota / 星期六

19.00 – Taiwan

Lin Chun Ying

20.30 – Česko

Alexej Sevruk: Babička k vnukovi


28. 07. neděle / 星期日

19.00 – Taiwan

Hung Ai-Chu

20.30 – Česko

Markéta Hejkalová: Dům, století a vlny


29. 07. pondělí / 星期一

19.00 – Taiwan

Marula Liu

20.30 – Česko

Jan Novák: Novák? Zatím dobrý!


30. 07. úterý / 星期二

19.00 – Taiwan

Yan Shu-Xia

20.30 – Česko

Andrea Sedláčková: Toyen, rok a kniha


31. 07. středa / 星期三

19.00 – Taiwan

Eugene Yuchin Chen

Varia